PARTNEŘI

CATERING

Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Proto je velmi důležité, aby vše bylo předem perfektně dohodnuto a aby si zákazník byl jistý, že vybral pro svůj plánovaný catering správnou cateringovou společnost. Nabízíme Vám ověřenou firmu Veřejné stravováné CZ a.s.


FOTOGRAF

Hledáte někoho, kdo by Vám zaznamenal vzpomínky z Vašeho významného dne?
Navštivte webové stránky www.volnocasovafotografie.cz. Zodpovědná osoba je Markéta Koubková, která se zabývá volnočasovou fotografií. Pro více informací volejte 703 121 730, pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mne kontaktujte na Facebooku, kde mě naleznete jako Markéta Koubková, volnočasová fotografie.
Těším se na vzájemnou spolupráci.


EVENTOVÁ AGENTURA

Agentura Maggie’s se zabývá produkční činností v oblasti firemních a společenských akcí jako jsou večírky, svatební či jiné oslavy a podobně. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální.


FLORISTKA

Každá svatba by měla mít svůj styl, měla by být jedinečná, harmonicky sladěná. Svatbu tvoří nespočet malých drobností, které vytváří celkovou atmosféru. Každý detail by měl do celkové svatební mozaiky zapadnout a ladit. Svatební tabule se nesmí podcenit, stejně jako krása nevěsty patří k důležitým momentům celkové atmosféry výjimečného dne.
Rádi Vám s tím pomůžeme, zajistíme Vám květinovou výzdobu a případně zapůjčíme dekorace z naší široké nabídky. Marcela Žďárská, tel. 777 016 909, e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.