PARTNEŘI

CATERING

Catering Menzl Rakovník
Jsme rodinnou firmou s dlouholetou tradicí působení v oblasti gastronomie. Provozujeme několik podniků a zajišťujeme cateringové služby pro mnoho spokojených zákazníků. Jsme schopni zajistit svatby na klíč, rodinné a jubilejní oslavy, firemní akce apod.


Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Proto je velmi důležité, aby vše bylo předem perfektně dohodnuto a aby si zákazník byl jistý, že vybral pro svůj plánovaný catering správnou cateringovou společnost. Nabízíme Vám ověřenou firmu Veřejné stravováné CZ a.s.


FOTOGRAF

Hledáte někoho, kdo by Vám zaznamenal vzpomínky z Vašeho významného dne?
Navštivte webové stránky www.volnocasovafotografie.cz. Zodpovědná osoba je Markéta Koubková, která se zabývá volnočasovou fotografií. Pro více informací volejte 703 121 730, pište na email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mne kontaktujte na Facebooku, kde mě naleznete jako Markéta Koubková, volnočasová fotografie.
Těším se na vzájemnou spolupráci.


SVATEBNÍ A SPOLEČENSKÝ SALÓN LAURENTT

Svatební a společenský salón Laurentt se o Vás postará v rámci svých možností, aby jste byla v den Vaší svatby spokojená a měla ty nejkrásnější vzpomínky.
Najdete nás i na Facebooku: Svatební salón Laurentt.


EVENTOVÁ AGENTURA

Agentura Maggie’s se zabývá produkční činností v oblasti firemních a společenských akcí jako jsou večírky, svatební či jiné oslavy a podobně. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální.