Skip to main content

Partneři

CATERING

Catering Menzl Rakovník
Jsme rodinnou firmou s dlouholetou tradicí působení v oblasti gastronomie. Provozujeme několik podniků a zajišťujeme cateringové služby pro mnoho spokojených zákazníků. Jsme schopni zajistit svatby na klíč, rodinné a jubilejní oslavy, firemní akce apod.


Catering je služba, která má reprezentovat objednavatele. Proto je velmi důležité, aby vše bylo předem perfektně dohodnuto a aby si zákazník byl jistý, že vybral pro svůj plánovaný catering správnou cateringovou společnost. Nabízíme Vám ověřenou firmu Veřejné stravováné CZ a.s.


FOTOGRAF

Hledáte někoho, kdo by Vám zaznamenal vzpomínky z Vašeho významného dne?
Navštivte webové stránky www.marketakoubkova.cz. Zodpovědná osoba je Markéta Koubková, která se zabývá volnočasovou fotografií. Pro více informací volejte 703 121 730, pište na email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo mne kontaktujte na Facebooku, kde mě naleznete jako Markéta Koubková, volnočasová fotografie.
Těším se na vzájemnou spolupráci.


EVENTOVÁ AGENTURA

Agentura Maggie’s se zabývá produkční činností v oblasti firemních a společenských akcí jako jsou večírky, svatební či jiné oslavy a podobně. Nejdůležitější je pro nás spokojený zákazník, proto se plně orientujeme na jeho potřeby a požadavky. V uskutečňování Vašich představ jsme nekompromisní a zcela profesionální.


HUDEBNÍ PRODUKCE

Kapela BOKOVKA
Kapela na svatbu, narozeniny, jiné soukromé a firemní akce, dále na klasické veřejné zábavy, či plesy a také na venkovní akce jako je masopust, či májové slavnosti.